Profilo Bulaşık Makinesi Fırça İşareti Yanıp Sönüyor

Bunun bir sorun olduğunu düşünmüyoruz ve hatta bu gösterge yanıp sönmüyorsa bir sorun var demektir. Hali hazırda devam eden bir programın habercisidir ancak sürekli devam eden bir yanıp sönme durumu varsa programı kapatıp yeniden başlatmanız gerekebilir. Devam eden programın uzun sürmesi ya da bir türlü bitmemesi tabii ki bir sorun teşkil edecektir.

handyman repairing a dishwasher

Az önce de ifade ettiğimiz gibi kapatıp yeniden başlatmak bir çözüm olabilir ancak her yıkamada aynı sorunu yaşıyorsanız makine ile ilgili farklı sorunlardan şüphe duymak gerekebilir. Bu tür durumlarda bireysel olarak yapabileceğiniz bir müdahale ne yazık ki mümkün değil.

Profilo servis ekiplerini arayarak sorunu detaylı bir şekilde aktarabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Cihazın donanımında ya da yazılımında meydana gelen her türlü sorunda gerekli parça desteği en hızlı şekilde sağlanıyor ve sorunun çözümü de mümkün hale getiriliyor.

Fırça işareti her zaman yanıp sönmüyorsa dert etmenize gerek yok ancak devam eden bir yanıp sönme ve programın takılı kalma durumu varsa servis desteği almanızı tavsiye ediyoruz.

SERVİSİ ARA
Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Kombi Çözüm