Profilo Bulaşık Makinesi Başlat Düğmesi Çalışmıyor

Profilo marka bulaşık makinesi kullanıcılarının sorunlarına değinmeye devam ediyoruz. Bazı sorunları bireysel müdahaleler ile kısa süre içerisinde çözümleyebiliyorsunuz ancak bazı anlarda yedek parça değişimine ve tabii ki servis desteğine ihtiyaç duyacaksınız.

Başlat düğmesinin ya da diğer fonksiyon düğmelerinin çalışmaması durumundan bahsedeceğiz. Etrafını iyice temizlemenizi rica ediyoruz. Yağlanma ya da kir birikmesi gibi durumlarda bu tuşların sağlıklı bir şekilde çalışması beklenemez.

Temizleme işlemi ile birlikte sorunu çözebilirsiniz ancak şunu da belirtmek isteriz ki bu kesin çözüm olmayabilir. Tuş ve tuşlar artık fonksiyonunu yitirmiş olabilir ve bu tür durumlarda tuş takımının değişmesi gerekebilir. Bu durumda sizlerin yapabileceği herhangi bir şey yok.

Hemen Profilo servis ekiplerini aramalı ve randevu almalısınız. Kısa süre içerisinde verilen adrese ulaşarak sorunun tespitini yapıyor ve onay verdiğiniz takdirde değişim için start veriyorlar. Merak etmeyin çok büyük bir sorun değil ve doğru hamleler ile birlikte makinelerinizi kaldığınız yerden kullanmaya devam edecek ve bu sorun ile de yakın zamanda karşı karşıya gelmeyeceksiniz.

SERVİSİ ARA
Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Kombi Çözüm