Profilo Bulaşık Makinesi E27

Enerji akımında meydana gelen sorunlar, bilgi ekranında E27 arıza kodu olarak karşımıza çıkıyor. Voltaj düşüklüğü ya da gerekli elektrik akımının cihaza iletilememesi durumu da en büyük sorunlardan bir tanesidir. Bu sorunu diğer ürünlerde yaşıyorsanız eğer elektrik aksamını kontrol etmek kesinlikle daha mantıklı bir tercih olacaktır.

Sorunu yalnızca bulaşık makinelerinizde yaşıyorsanız servis desteği almanızı tavsiye ediyoruz çünkü burada bireysel olarak yapabileceğiniz herhangi bir müdahale durumu söz konusu değildir.

Bazı durumlarda diğer elektronik cihazlarda da bu sorun yaşanıyor ve tek bir cihaza bağlı sorun olmadığını da hatırlatmakta fayda var. Sorun tek bir cihazda ise az önce de ifade ettiğimiz gibi elektrik aksamı ile ilgili bir sorun yoktur. Doğrudan makine ile ilgili problemler göz önünde bulundurulmalı ve bu doğrultuda müdahale yapılmalıdır.

Profilo servis ekipleri haftanın her günü yanınızda yer alıyor ve servis taleplerine en hızlı şekilde yanıt veriyorlar. Hemen şimdi randevu taleplerinizi oluşturabilir ve sizler de cihazlarınızı bu ekiplere teslim edebilirsiniz.

No Comments

Leave a Reply

Call Now ButtonSERVİSİ ARA