Profilo Bulaşık Makinesi E25

Drenaj deposunun tıkanması, bu sorunun ortaya çıkmasına neden olacaktır. Depoyu kontrol edip sağlıklı bir şekilde temizlemeniz gerekiyor aksi takdirde bu hatayı almaya devam edeceksiniz. Burada sizlere vereceğimiz en büyük tavsiye, bulaşıklarınızı makineye atmadan önce en azından bir kez sudan geçirmeniz olacaktır.

Bulaşıkların üzerinde yer alan tortuların depo içerisine akması ve bu bölgede birikinti oluşturması ne yazık ki makinelere zarar veriyor ve bir süre sonra sağlıklı çalışmasına da engel oluyor. Depo temizliği ile birlikte sorunu çözemezseniz eğer yapmanız gereken şey servis desteği almak olacaktır.

Profilo servis ekipleri bu alanda uzman be cihazlarınızı kontrol ettikten hemen sonra sorunun asıl kaynağını da yine sizinle paylaşıyor ve çözüm üretmek adına harekete geçiyorlar. Bu tür sorunlar ile karşı karşıya gelmemek adına yapılabilecek en önemli şey ise düzenli bakım hizmeti almak olacaktır. Bu sayede farklı sorunların önüne geçebilecek ve maddi anlamda daha fazla ödeme yapmak zorunda kalmayacaksınız. Yine bunun için de servis ekiplerini tercih edebilirsiniz.

No Comments

Leave a Reply

Call Now ButtonSERVİSİ ARA