Profilo Bulaşık Makinesi E25 Arızası

Su boşaltma sorunu yaşıyor olabilirsiniz. E25 hata kodu ile birlikte yine e24 hata kodu da bu soruna karşılık geliyor. Makinelerinizin içini kontrol ettiğinizde gereğinden daha fazla su birikintisi olduğunu sizler de göreceksiniz ancak bu sorunun ana kaynağının ve gerçek nedeninin tespit edilebilmesi için öncelikli olarak servis ekiplerinin kontrol etmesi gerekiyor.

Uzun hortumda herhangi bir fiziksel yıpranmanın olup olmadığını kontrol etmenizi rica ediyoruz. Hortumda meydana gelen herhangi bir sorun makinelerinizin çalışma düzenini ve aynı zamanda performansını da olumsuz etkiliyor. Bireysel olarak yapabilecekleriniz ne yazık ki kısıtlı ve biriken suyu doğru bir şekilde boşaltmak da zahmetli olacaktır.

Profilo servis ekiplerini arayarak sorunu detaylı bir şekilde aktarın ve yardım taleplerinizi iletin. En uygun tarih için randevu verecek ve sorunu çözmek adına harekete geçeceklerdir. Bu tür problemlerde kullanıcıların yapabilecekleri hamleler ne yazık ki cihazlara daha fazla zarar veriyor ve bu durum makinenin performansını etkilerken aynı zamanda maddi zararlara da yol açabiliyor.

No Comments

Leave a Reply

Call Now ButtonSERVİSİ ARA