Profilo Bulaşık Makinesi E16 Hatası

Profilo marka bulaşık makinelerinizde e16 hatası alıyorsanız eğer muhtemelen doldurma valfi ile ilgili bir sıkıntı yaşıyor olmalısınız. Valfi kontrol ettikten sonra doğru ve hatasız bir şekilde temizlemeniz gerekiyor.

Eğer bu konuda tecrübe sahibi değilseniz ya da herhangi bir bilgiye sahip değilseniz mutlaka servis hizmeti almalısınız. Aksi takdirde cihazlarınıza daha fazla zarar verebilirsiniz.

Makineyi kapattıktan sonra su seviye sensörünü kontrol etmeniz de işe yarayacaktır. Sensöre bağlı rıza durumu da yine bu arıza kodu ile karşınıza çıkıyor. Müdahale aşamasında ise servis desteğine ihtiyacınız var çünkü amatör bir müdahale ile çözülebilecek karda basit bir problem değildir.

Deterjan kullanımındaki hata ve aşırı köpük birikmesi durumu da bu rızayı gün yüzüne çıkartabiliyor. Birçok farklı sorundan söz etmek mümkün ancak merak etmeyin Profilo Servis ekipleri bu konuda uzman ve neler yapması gerektiğini çok iyi bilen bir ekip ile karşınıza çıkıyorlar. Sizler de hemen şimdi randevu taleplerinizi iletebilir ve yardım alabilirsiniz.

No Comments

Leave a Reply

Call Now ButtonSERVİSİ ARA