Profilo Bulaşık Makinesi E15

Su birikintisine bağlı olarak meydana gelen bir diğer sorundur. Küvetin temizliğini yapmanıza rağmen bu sorunun devam ettiğini görüyorsanız eğer farklı sorunlara da göz atmak gerekiyor.

Sensör kaçağı da yine bu arıza kodu ile birlikte meydana gelen sorunlardan biri. Bu durumda bireysel müdahale yapmak mümkün değil ve mutlaka servis hizmeti ve desteği almak zorundasınız.

Drenaj kısmını kontrol etmeyi denediniz mi? Bu kısımda meydana gelen herhangi bir tıkanıklık durumu da yine bu arıza kodunu gün yüzüne çıkartıyor ve uyarı ekranı ile karşı karşıya geliyorsunuz.

Meme aşınması gibi durumlarda da yine bu arıza kodu ile karşı karşıya gelebilirsiniz ancak kontrolü yapmak için bilgi ve tecrübe sahibi olmanız gerekiyor. bu aşamada Profilo Servis ekiplerini tercih etmeniz kesinlikle daha sağlıklı ve daha doğru olacaktır.

Makine püskürtücülerinde meydana gelen sorun da yine bu arıza kodu ile belirtiliyor. Bu durumda servis desteği almak zorunlu hale geliyor çünkü amatör müdahale makineye daha fazla zarar verecek ve çalışmasını engelleyecektir.

No Comments

Leave a Reply

Call Now ButtonSERVİSİ ARA