Profilo Bulaşık Makinesi Durulamıyor

Durulama işlemi yapmayan makinelerinizin tek bir sorunu olmayabilir. Su akışının kontrol edilmesi öncelikli hamle olacaktır. Eğer yeterli su gelmiyor ve bu konuda makine takviye almıyorsa, durulama yapmaması gayet normal bir durumdur.

Bireysel olarak yapabileceğiniz bir müdahale ne yazık ki yok ve yüksek ihtimalle parça değişimi ile birlikte çözümlenecek bir sorun ile karşı karşıyasınız.

Bu sorun çok sık karşınıza çıkacak olan bir sorun değildir ve donanımsal bir problem olduğunu düşünüyoruz. Bu konuda yardım almak adına sizler de hiç tereddüt etmeden Profilo Servis ekiplerini arayabilir ve randevu alabilirsiniz. Az önce de dile getirdiğimiz gibi parça değişimi ile birlikte kısa süre içerisinde çözümlenebilecek bir sorundur.

Profilo Servis ekipleri gerekli incelemeleri en hızlı ve en sağlıklı şekilde yaptıktan sonra sorunun asıl nedenini de kullanıcılar ile paylaşmayı ihmal etmiyor. Bu paylaşım sonrası eğer onay verirseniz süreç başlatılacaktır. Parça değişimi, ürünlerinizi ilk günkü haline dönüştürmek ve daha sağlıklı hale getirmek adına doğru bir hamle olacaktır diye düşünüyoruz.

No Comments

Leave a Reply

Call Now ButtonSERVİSİ ARA