Profilo Bulaşık Makinesi Deterjan Bırakıyor

Profilo bulaşık makinesi kullanıcılarının yaşadığı sorunları ele almak ve bu sorunlara ne şekilde çözüm üretebileceklerine yanıt vermek adına buradayız. Deterjan almama ya da deterjanı bırakıyor gibi sorunlarda yapmanız gereken şey gayet basittir. Muhtemelen deterjan haznesine aşırı yüklenme gibi bir durum söz konusu ve fazla deterjan yüzünden bu sorunu yaşıyorsunuz.

Bu haznelerin tabii ki belli bir kapasitesi var ve o kapasitenin dışına çıktığınızda sorun yaşıyorsunuz. Hazneyi boşaltıp olması gerektiği kadar deterjan ekleyin ve bir kez daha çalıştırmayı deneyin. Bu sayede sorunun ortadan kalktığını sizlerde fark etmiş olacaksınız. Buna rağmen devam eden sorunlarda ise yedek parça değişimine ihtiyaç duyulacaktır.

Haznenin tamamen değişmesi gerekebilir ancak merak etmeyin bu değişim için yüksek rakamlar ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Profilo Servis ekipleri bu konuda sizlere yardımcı olacak ve taleplerinize de yedek parça açısından yanıt verecektir. Hazne ile ilgili sorunlarda bu bölümün komple değişmesi tavsiye ediliyor ve değişim gerçekleştikten sonra makinelerinizi ilk günkü gibi sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz.

SERVİSİ ARA
Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Kombi Çözüm