Profilo Bulaşık Makinesi Deterjan Almıyor

Bulaşıklarınız uzun süredir makinede bekliyor ve kapasitenin dışında bir yükleme durumu söz konusu ise deterjan almama sorunu ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Bunun nedeni de deterjan haznesinin önünün kapanmış olmasıdır. Yerleşimi doğru bir şekilde yaptığınız takdirde bu sorun ile karşı karşıya gelmeyeceksiniz.

Makinenin iç kısmında yer alan pervaneler ile ilgili bir sorun da söz konusu olabilir. Aslında bu pervanelerin düzenli olarak temizlenmesi ve hatta profesyonel bir ekip tarafından bakıma alınması gerekiyor. Bu bölüm temizlendiği takdirde sizler de makinelerinizin sorunsuz bir şekilde çalıştığını fark edeceksiniz. Pervane temizliğinde dikkatli davranmak gerekiyor ve vereceğiniz herhangi bir zarar daha büyük maddi sorunlara sebebiyet verebilir.

Profilo bulaşık makineleriniz deterjan almıyorsa eğer ve yukarıdaki tüm işlemleri eksiksiz bir şekilde uygulamanıza rağmen sorun devam ediyorsa sizler de servis ekiplerine başvurabilirsiniz. Profilo Servis ailesi her daim hizmetinizde ve var olan sorunu çözümlemek adına sizlerden gelecek olan telefonu bekliyor. Hemen şimdi taleplerinizi oluşturabilir ve beklemeye koyulabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Kombi Çözüm