Profilo Bulaşık Makinesi Çeşme İşareti Neden Yanar

Bulaşık makinelerinizde sürekli olarak yanıp sönen bir çeşme sembolü görüyorsanız eğer su hortumu ile ilgili bir sorun yaşadığınızı düşünebilirsiniz. Su kaynağı hortumunu kontrol etmeye hazır olun. Bu noktada yaşanacak herhangi bir hasar ya da kıvrılma durumu da yine bu sembolün yanıp sönmesine neden olacaktır.

Su musluğunun kapalı olması da yine bu sembolü devreye sokuyor ve yanıp sönmesine sebebiyet veriyor. Kontrollerinizi yaptığınızda bu iki sorundan birinin mutlaka var olduğunu göreceksiniz. Besleme hortumunda yer alan filtre ile ilgili bir sorun ve tıkanıklık durumu da karşınıza çıkabilir.

Doğru ve sağlıklı bir temizleme sonucunda bu sorunu ortadan kaldırmak mümkün olacaktır. Tüm bu adımlara ve uygulamalara rağmen sorun devam ediyorsa eğer sizler de Profilo Servis ekiplerine başvurabilirsiniz.

Ekipler en kısa süre içerisinde adreslerinize ulaşıyor ve makinelerinizi ele alarak genel bir değerlendirme yapıyorlar. Var olan sorunun çözümlenmesi ve yine makinelerinizin sağlıklı bir şekilde teslim edilmesi emin olun uzun sürmeyecek ve sizler de taleplerinize daha profesyonel bir şekilde yanıt alabileceksiniz.

SERVİSİ ARA
Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Kombi Çözüm