Profilo Bulaşık Makinesi Çalışırken Ses Çıkarıyor

Profilo marka bulaşık makinesi ile ilgili sorunlara değinmeye devam ediyoruz. Makine, çalışırken çok fazla ses çıkartıyorsa eğer bu sesin önüne geçmek adına ayakların sabit olup olmadığını kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Doğru bir yerleşim yapılmadığı takdirde büyük bir gürültü ile çalışacak ve sizleri de rahatsız edecektir.

Bu rahatsızlık bir süre sonra makinenin iç aksamına da zarar veriyor ve en kısa süre içerisinde profesyonel müdahaleye ihtiyaç duyuluyor. Bir diğer sorun ise aşırı yükleme sorunu olarak karşımıza çıkıyor. Her teknolojik ürünün belli bir taşıma ve yıkama kapasitesi vardır. Eğer bu kapasitenin üzerine çıkarsanız ne yazık ki gürültü sorunu ile de karşı karşıya geleceksiniz.

Bu sorunu ortadan kaldırmanın yolu ise gayet basit. Makine içerisindeki bulaşıkların bir kısmını alıp yeniden deneyin. Muhtemelen gürültü sorununu çözmüş olacaksınız. Devam eden problemlerde ise servis desteği alabilirsiniz ve Profilo Servis ekipleri her daim imdadınıza yetişiyor olacaktır. Ayrıca sorunun asıl kaynağı da yine ekipler tarafından sizlere aktarılacaktır.

SERVİSİ ARA
Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Kombi Çözüm