Profilo Bulaşık Makinesi Çalışırken Duruyor

Profilo marka bulaşık makineleriniz çalışma esnasında duruyor ve yeninde kendini başlatıyorsa eğer kontrol etmeniz gereken iki ana etken karşınıza çıkıyor. Su akışının yeterli bir şekilde sağlanıp sağlanamadığını tespit etmekte fayda var.

Bu konuda bilgi sahibi iseniz eğer kontrolleri kendi başınıza yapabilirsiniz ancak bilgi sahibi değilseniz mutlaka servis desteği almanızı tavsiye ediyoruz. Aksi takdirde makinelerinize daha fazla zarar verebilirsiniz.

Su akışı kontrolü normal seyrinde devam ediyor ve herhangi bir sorun karşınıza çıkmıyorsa eğer makinenin arkasında yer alan hortumları kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. Yerleşim ve yerden yükseklik konusunda herhangi bir sorun bulunmuyorsa bu aşamayı geçiniz ve diğer etkene göz atınız.

Kapağın tam olarak kapalı olup olmadığını da kontrol etmekte fayda var. Aşırı yüklemeye bağlı olarak kapak tam olarak kapanmayabiliyor ve bu da bu sorunu karşınıza çıkartıyor. Buna rağmen devam eden bir sorun varsa eğer servis ekiplerini arayabilir ve konu hakkında sizler de daha detaylı ve daha profesyonel bir yardım alabilirsiniz.

SERVİSİ ARA
Klima Arıza Çözümleri Arıza Çözüm Altus Servis Kombi Çözüm